ul. Wyczółki 44, 02-830 Warszawa
(022) 691 44 30
info@multitablica.pl

Task Magic 3

Autorskie Gry w programie edukacyjnym Task Magic


Jeden program dla wszystkich grup wiekowych. Ponieważ to Państwo decydują o treści ćwiczeń, program pozwala tworzyć gry dostosowane poziomem dla każdej grupy odbiorców. Dlatego TaskMagic sprawdza się na każdym szczeblu edukacyjnym - od przedszkola po sale uniwersyteckie.

Jeden program dla wszystkich przedmiotów. Choć początkowo TaskMagic stworzono z myślą o nauczaniu języków obcych, szybko okazało się, że jego przydatność wykracza daleko poza to zastosowanie. TaskMagic pozwala stworzyć zadania oparte na tekstach, zdjęciach i nagraniach z dowolnego przedmiotu: biologii, historii, języka polskiego, geografii, matematyki, itd. Narzędzie edukacyjne plus kreator testów wyboru. Zapamiętanie nowego materiału wymaga powtórzeń. TaskMagic generuje kilkadziesiąt rodzajów gier i zabaw, dzięki czemu powtórzenia nigdy nie będą nudne. Dokładna liczba ćwiczeń zależy od typu wybranego szablonu. Jednym z rodzajów ćwiczeń są testy wielokrotnego wyboru. Jedno kliknięcie aby wydrukować. Każdy typ szablonu (grupa ćwiczeń) daje możliwość wydrukowania jego papierowej wersji. Jedno kliknięcie pozwala przygotować gry typu domino, test wyboru, dopasowywanie par, wypełnianie luk, itd.

Jednym słowem Task Magic to uniwersalne narzędzie edukacyjne na komputer lub tablicę interaktywną dla nauczycieli, szkoleniowców, uczniów i studentów. Jest to pakiet szablonów pozwalających przygotować multimedialne lekcje, prezentacje i ćwiczenia w oparciu o dowolną treść. TaskMagic to 8 głównych kategorii po kilkanaście ćwiczeń w tym:- uzupełnianie luk w dowolnie wybranym lub stworzonym tekście,- dopasowywanie obrazu do tekstu lub dźwięku,- szablon tworzenia interaktywnych testów wielokrotnego wyboru, idealny jako ćwiczenie powtórzeniowe, kartkówka lub praca domowa,- opcja wydruku wszystkich ćwiczeń w formie papierowych arkuszy.

Tematy

  • Zabawy Tekstowe
  • Zabawy z Obrazkami
  • Zabawy z Dźwiękami
  • Obrazki i Dźwięki
  • Zabawy z Polami
  • Rozsypanki i Luki
  • Dialogi
  • Quiz

Cytaty o nas

"Korzystałem z TaskMagic w poprzedniej szkole. Po zmianie pracy był on pierwszą pozycją na mojej liście zamówień. Uważam, że to doskonały produkt, i często korzystam z niego w codziennej pracy"
~Paul Howard, szef MFL i autor kursów francuskiego C'est Possible! & ¡Es Posible! opartych o metodę Michel Thomas’a
"TaskMagic to w zasadzie moje ulubione narzędzie edukacyjne. Gdybym miała jeszcze raz budować swoją bazę narzędzi o zera, byłaby to pierwsza pozycja na liście."
~Komentarz z forum TES MFL Staffroom
"TaskMagic to najlepsze narzędzie w nauczaniu języków obcych!"
~Diana Kavanagh, St John the Baptist Language College, Surrey

Screenshots

Task Magic 3
Task Magic 3
Task Magic 3
Task Magic 3
Task Magic 3
Task Magic 3
Task Magic 3

Wyślij zapytanie/ zapisz sie po więcej informacji: