ul. Mickiewicza 9 , lokal 5 (drugie piętro), 01-517 Warszawa(022) 691 44 30info@multitablica.pl

DIDAKTA

DidaDIDAKTA oferuje programy przedmiotowe zdecydowanie podnoszące atrakcyjność lekcji, pozwalające na powtórzenie, sprawdzenie i wykorzystanie wiadomości uczniów wcześniej zdobytych w ramach lekcji. Programy zostały opracowane w oparciu o obowiązujące podstawy nauczania, przy współpracy z naukowcami i nauczycielami posiadającymi długoletnie doświadczenie pedagogiczne. LicencjaKażdy z programów zezwala na: notowanie wyników wszystkich swoich użytkowników (podsumowanie w tabelach), samokontrolę w przypadku pracy indywidualnej oraz na powrót do zadań i rozwiązań. Aplikacja umożliwia też druk kart roboczych, co pozwala na rozwiązywanie zadań z dala od komputera, np. podczas sprawdzianów. Programy do szkoły podstawowej obejmują następujące przedmioty: matematyka, historia, język angielski, język niemiecki. Programy do gimnazjum obejmują przedmioty: matematyka, geometria, chemia, fizyka, biologia, historia, geografia, język angielski, język niemiecki. .

 

ALikSERIA ALIK  to programy przeznaczona dla uczniów  klas 1-3 szkoły podstawowej. W zabawny sposób uczniowie ćwiczą podstawowe zagadnienia z zakresu języka polskiego lub matematyki.
ProgramyLicencjapełne animacji i pozwalają na naukę poprzez grę i zabawę. Seria Alik składa się z 3 programów: Alik Mój pierwszy alfabet, Alik Wesoła matematyka, Alik Już idę do szkoły

 

 

 

 

 

 

 

SERIA Z KRÓLIKIEM BARTKIEM to programy gdzie dzieci biorą udział w bartekprzygodach sławnego detektywa Bartka. Seria z królikiem Bartkiem składa się z 2 programów: Przygody detektywa Bartka  (program do nauki języka angielskiego) oraz Matematyka na dzikim zachodzie ( program do nauki matematyki od 2 klasy Szkoły Podstawowej).

LicencjaProgramy zawierają mnóstwo przepięknych ilustracji, wesołych animacji i dowcipnych efektów dźwiękowych. W ten sposób dziecko ma możliwość świetnej zabawy równocześnie sprawdzając swoją wiedzę.

 

 

MENU