ul. Wyczółki 44, 02-830 Warszawa
(022) 691 44 30
info@multitablica.pl
Multidywan

 

multid na strone mt

Multidywan to innowacyjne połączenie projektora z mini komputerem PC, zainstalowanym na mobilnym statywie. Daje możliwość wyświetlania obrazu na podłogę w każdym miejscu. Takie usytuowanie rzutnika minimalizuje rozmiar cieni rzucanych przez użytkowników. Dołączona do zestawu specjalna mata, gwarantuje żywy kolor obrazu i zapewnia równą powierzchnię. Występują dwie formy działania: na specjalne Multipisaki jak i na dotyk.

IMG_2104 multidywan wiz_3

 

Multidywan jest idealnym, nowoczesnym rozwiązaniem połączenia zabawy, nauki oraz nowoczesnych technologii już od najmłodszych lat. Dołączony do zestawu pakiet ponad 400 gier i zabaw dostosowany do każdego wieku w przedziale od 3 do 6 lat gwarantuje prowadzenie ciekawych zajęć zarówno w przedszkolu jak i w szkole.

Multidywan to ogrom możliwości edukacyjnych. Do każdego zestawu dołączamy roczny pakiet ponad 400 gier edukacyjnych Ciufci oraz przykładowe zabawy opracowane przez naszych specjalistów. Cały Zestaw gwarantuje świetną zabawę wraz z urozmaiconą nauką kolorów, zasad ruchu na drodze, warzyw, owoców i wiele innych.

ciufcia_logo1

ciufcia_przygody

ciufcia_scrn_1-2

Stwórz miejsce, gdzie dzieci poczują się jak w kolorowej, kreatywnej krainie.

Kliknij tutaj po więcej informacji

 

Nasi partnerzy